KOTIZACIJA

120 kn

Petrinja- Kostajnica - Sisak

PLAN PUTA (biciklom 98 km / +750 m):
Klub 'Pedala Laganini' 06:30
Karlovac – Petrinja (104 km autom) 07:00 – 08:30
Petrinja – kota 271
17 km 09:00 - 10:10 (20 min odmor)
kota 271 – Hrv. Kostajnica 19 km 10:30 – 11:30 (60 min ručak)
Hrv. Kostajnica – Sunja - Brđani 24 km 12:30 – 13:50 (20 min odmor)
Brđani – Komarevo - Sisak 23 km 14:10 – 15:20 (60 min odmor)
Petrinja – Petrinja 15 km 16:20 – 17:00 (60 min užina)
Petrinja – Karlovac (autom) 18:30 – 20:00

Vođa puta: Dario Matanić

Prijevoz: kombi + prikolica + osobni automobili (90 kn/osobi)
Hrana: 2 para kranjskih kobasica, kruh, 2 piva (30 kn/osobi)

Velika karta. Mjesto je slabo mapirano? Pomozi nam!