KOTIZACIJA

100 kn

Mrkopalj - Fužine

PLAN PUTA (biciklom 68 km):
Klub 'Pedala Laganini' 06:30
Karlovac – Delnice (75 km autom, AC) 07:00 – 08:00
Delnice - Mrkopalj 16 km 08:30 - 09:10 (20 min odmor)
Mrkopalj – Begovo Razdolje 6 km 09:30 – 10:10 (20 min odmor)
Begovo Razdolje – Fužine - Vrelo 26 km 10:30 – 12:00 (90 min ručak)
Vrelo – Lokve - Delnice 20 km 13:30 – 15:00 (60 min odmor)
Delnice – Karlovac (autom, stara cesta) 16:00 – 18:00

Vođa puta: Vladimir Špoljar, Delnice

Prijevoz: kombi + prikolica + osobni automobili (70 kn/osobi)
Hrana: 2 para kranjskih kobasica, kruh, 2 piva (30 kn/osobi)

Velika karta. Mjesto je slabo mapirano? Pomozi nam!