Apeliramo da se svi strogo pridržavamo uputa Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo radi sigurnosti sebe i drugih osoba, te sprečavanja nekontroliranog širenja COVID-19 !
Više informacija i novosti na www.koronavirus.hr
(subota)
  • dodaj kao .ics kalendar
  • dodaj kao webcal kalendar
  • dodaj kao .VCS kalendar
ORGANIZATOR Kontakt:

KOTIZACIJA

50 kn

Preko Kupe i natrag 2014.

PLAN PUTA (biciklom 52 km):
Klub 'Pedala Laganini' 07:30
Karlovac – Bosanci (autom 35 km) 08:00 – 08:30
Bosanci – Vinica – Sinji Vrh 13 km 09:00 - 10:00 (60 min užina)
Sinji Vrh – Stari Trg – Blaževci 15 km 11:00 – 12:30 (30 min odmor)
Blaževci – Plemenitaš - Lukovdol 10 km 13:00 – 14:00 (60 min užina)
Lukovdol – Severin – Bosanci 14 km 15:00 – 16:00
Bosanci – Karlovac (autom 35 km) 16:30 – 17:00



Prijevoz: kombi + prikolica + osobni automobili (20 kn/osobi)
Hrana: 2 para kranjskih kobasica, kruh, 2 piva (30 kn/osobi)

Velika karta. Mjesto je slabo mapirano? Pomozi nam!